O nas

onasDo niedawna byłyśmy jednością. Teraz jesteśmy dwie- ja i ona. Mimo, że trochę inne, to jednak TAKIE SAME… Ona zawsze wygląda wyjątkowo.

Dla mnie jest najpiękniejsza. To co mogę zrobić, to jedynie podkreślić jej piękno… Ja staram się dbać o siebie. Cenię sobie modną wygodę. Szczególnie teraz… Obie lubimy elegancką prostotę i dobrą jakość. Ciągle poszukujemy czegoś wyjątkowego. Czegoś co spełni Nasze oczekiwania. Czegoś co podkreśli Naszą „jedność”. Czegoś co wyróżni nas od innych. Czegoś co nas połączy. Przecież jesteśmy TAKIE SAME.

 

Lo Stesso to marka stworzona dla oryginalnych kobiet. Kobiet ceniących sobie modę, elegancje i wygodę za razem. Kobiet, które chcą wyglądać wyjątkowo w każdej sytuacji, każdego dnia, dnia codziennego i dnia wyjątkowego.

Lo Stesso to marka stworzona dla każdej kobiety. Kobiety dojrzałej, kobiety młodszej i tej najmłodszej. Singielki, ciężarnej, młodej mamy i małej córki. Kobiety filigranowej i kobiety ze zbędnymi kilogramami. Lo Stesso to marka dla każdej z Nas! Lo Stesso to marka, która pod każdym względem jest polska nie chińska, kolorowa ale nie różowa… Lo Stesso to marka wyjątkowa!